fbpx
Cart 0

Koszyk

Wyświetlanie jednego wyniku

56,00 68,00 

Wszystkie paski zrobione z eko skóry bardzo dobrej jakości. Każdy rodzaj paska składa komplet z innym paskiem z tej oferty.

*ZESTAW ZAWIERA:
*dwa kółka otwierane 18mm
*połkółko lux 20mm
*dwa regulowane paski, max długość około 90cm, szerokość 20mm. W górnej częsci paski połączone na jeden wspólny karabińczyk dla łatwiejszego korzystania z nich. W  dolnej częsci – karabińczyki, łatwo połączysz ich z plecakiem za pomocą kółek otwieranych lub półkółek.
*krótki pasek-uchwyt (15*2cm) z ramkami / kółkami na końcach dla zamocowania w górnej częsci plecaka.
*jeden (albo obydwa) z rodzajów zapięcia – zamek błyskawiczny metalowy dwukierunkowy (30cm), metalowe ząbki i suwaczek – srebrne.  Lub zapięcie w kształcie karabińczyka z paseczkiem, który ma na tylnej częsci zakręcany nit dla mocowania na plecaku, – całkowita długość (pasek + metalowy element) okolo 18-19cm.

*Wszystkie nity w zestawie metalowe, zakręcane, bardzo solidne i wytrzymałe (bo nie tanie blaszane), dlatego, za potrzeby, można łatwo wymienić okucia na inne za pomocą śrubokręta.

UWAGA! Na foto w galerii mój plecak i przy zakupie tego zestawu pasków masz możliwość korzystania z mojego video tutorialu – jak zrobić taki plecak jak na foto. Po opłacie zakupu napisz do mnie zwykły sms (na telefon, Whats App, Viber pod nr. 535 409 998) z prośbą o link do filmiku.

**Czas realizacji zamówienia z takim zestawem do 3-ch dni roboczych.

 

X